| Andrei_Panaite_1990 a întrebat:

De unde pot Descarca si eu filmul horror It? nu reusesc sa il gasesc nicaieri. Astept un raspuns.Multumesc frumos

4 răspunsuri:
| BuLaNNNeL a răspuns:

De ce sa-l descarci cand il poti vedea online?

| CatalinVictor1985 a răspuns:

Va trebui sa mai astepti pana apare pe internet

| codrin32 a răspuns:

Iti poti descarca aplitatia Popcorn Time de aici si pe acea aplicatie poti viziona orice film gratuit fara a fii nevoit sa il descarci:
https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=150541782284 1225&id=132675910115430

| Marian-leonard_Sararu_1979 a răspuns:

Ai putea incerca de pe File List sau Scene FZ, insa nu stiu daca vei reusi, deoarece iti trebuie cont si e posibil sa nu iti mai poti face pentru ca sunt prea multe...dar poti incerca!