| GolopențaAdrian a întrebat:

De unde pot vedea desenele de aici? https://www.youtube.com/watch?v=AkN9IdSjfn8&t=0s(Fara Tom si Jerry)

13 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai e greu sa cauti numele pe net?

| GolopențaAdrian explică (pentru anonim_4396):

Da dar nu is in romana, bine is si in romanasi unele playere nici nu merg

| GolopențaAdrian explică (pentru anonim_4396):

Si nu is toate episoadele

| anonim_4396 a răspuns (pentru GolopențaAdrian):

Si crezi ca noi o sa-ti dam un site magic?

| GolopențaAdrian explică (pentru anonim_4396):

Nu dar poate stiti

| anonim_4396 a răspuns (pentru GolopențaAdrian):

Cu toate episoadele nu prea gasesti
Incearca pe trilulilu.ro
Nu-ti garantez ca-s toate episoadele

| Iunix a răspuns:

Poftim https://www.youtube.com/watch?v=fDa9DVuwRDc. Desenele cu Mr. Pickles le găsești pe Youtube. M-am uitat și eu la câteva episoade și e destul de bun, în sensul că e mai ciudat.

| untu a răspuns (pentru Iunix):

Nu trebuia sa dai linkul asta ca nu este de recomandat! Sunt urate si nu este recomandat minorilor! Asta sunt filme pentru adulti! Cum poti sa te uiti la scarboseniile astea!

| untu a răspuns (pentru Iunix):

Baiete,filmele astea nu sunt pentru tine si nici pentru cei de varsta ta! E soc si groaza scarboseniile si e pacat pentru noi! Tu esti un baiat bun si silitor si meriti tot ce e mai frumos!

| Iunix a răspuns (pentru untu):

Urâte, frumoase, nepotrivite, pentru adulți, cum o fi, el a vrut să le vadă și eu l-am ajutat. Fiecare are dreptul să se uite la ce vrea și să decidă singur dacă îi place sau nu.

| Iunix a răspuns (pentru untu):

M-am uitat la câteva episoade când am aflat de el, nu îl urmăresc neapărat. Mda, cu siguranță nu sunt cele mai frumoase desene și poate nici cele mai potrivite. Dar e ceva diferit, te uiți, dacă îți place te mai uiți, iar dacă nu, nu.

| CatalinVictor1985 a răspuns:

Sezonul 1 din mr pickless il gasesti pe filel... dar nu este tradus. probabil gasesti si celelalte desene din link