| RomeoR a întrebat:

De unde sa iau vacanta mare HD sau macar 720 pxlei?

Răspuns Câştigător
| fetitaCUPiscoturile a răspuns:

Deci vacanta mare s-a filmat acum multi ani si atunci nu erau camere profesionale. Deci nu ai de unde sa iei HD ceva ce nu a fost filmat hd. E ca si cum ai vrea sa vezi un film filmat in anii 1940 blueray!

1 răspuns:
| Intruder19 a răspuns:

In anii in care Vacanta Mare rula la tv nu exista tehnologia hd si au fost facute in format dvd.Ca sa gasesti hd pe net trebuie ca cineva de la protv sa remasterizeze in format hd si sa lanseze pe piata.