| F57K a întrebat:

Deci a fost acum cam vreo 3 saptamani sau 2 nu mai stiu exact, un film pe PRO TV cu o femeie, Georgia se numea, care nu si-a trait viata pe placul ei si a fost diagnosticata cu o bola, urma sa moara si a plecat intr-un hotel sa moara departe de toti, si a cunoscut multi oameni, si s-a imprietenit cu un bucatar, si pana la urma aflase ca diagnosticul era gresit, si tipul pentru care ea simtea ceva s-a intors sa ii spuna ca o iubeste, era ceva gen de sarbatori filmul, dar cum se numea nu mai stiu, ajuta ti ma

Răspuns Câştigător
| JohnnyWalkerBravo a răspuns:

Era cumva Last Holiday?

https://m.imdb.com/title/tt0408985/

https://en.m.wikipedia.org/wiki/Last_Holiday_(2006_film)

cand am vazut intrebarea ta, am facut o cautare rapida despre un Film cu scenariul care il descrii, si asta am gasit. daca asta e Filmul, pot primi o funda? sau o moneda TPU?

| F57K explică (pentru JohnnyWalkerBravo):

Da asta e, multumesc din suflet

| JohnnyWalkerBravo a răspuns (pentru F57K):

Mersi pentru Funda!