| Alexandra_Alex_1993 a întrebat:

Deci am o imensa nedumerire...
Cate dubluri au existat in TVD?
Eu stiu de 3 (Amara, Kath si Elena) pana sa ma apuc de TO cand am vazut o fata (Tatia) care e interpretata tot de Nina... deci: sunt 4 dubluri sau Tatia e Kath?
Vreau sa stiu neaparat, va rog.

1 răspuns:
| Cătălina1115 a răspuns:

Bună! S-a întâmplat sa fie Nina dobrev cea care juca acel rol de Tatia. Dacă te-ai uitat la întreg serialul Tvd. Vezi ca. (nu știu exact sezonul) trebuie sa moara duelurile și sa rămână doar una. Gen Ștefan și Nina. Deci e doar o coincidență.