| Ecou a întrebat:

Deci as vrea si eu daca va mai aduceti aminte desene de acum cativa ani stiu ca erau multe care imi placeau dar nu imi mai aduc aminte gen : Viata cu Louie, Copii de la 402, Piratul, Jack cel teribil thinking si cam atat imi amintesc mai stiti voi ceva? aa. mai era ceva cu micul bobby sau ceva de genu puppy dog eyes daca mai tineti minte eu nu imi mai aduc aminte numele! mersi.

Răspuns Câştigător
| Al3xAl3x a răspuns:

Pai acum si depinde; erau pe diferite canale :
-Cartoon Network : The Mask, Batman, Blinky Bill, Johnny Bravo, The Jetsons, Wacky Races; Thosmas si prietenii sai; Catelul Karatist; Yoggy Bear; The Smurfs; Mucha Lucha;
-FoxKids : Peter Pan, Mica Sirena, Pinocchio, Printesa Sissi, Jim Button, Pisoiul Eek, Heatcliff, Walter Melon, Jack Piratul cel Teribil, Tutenstein, Dosrele secrete ale cainilor detectivi, Iron-Man, Cei 4 fantastici Caine rau, Jin Jin si patrula panda;
Minimax : Povestiri din cripta, zambetul lui Sharon, Urmel, Enigmele din Providance, Rolie Polie Olie, George cel Mic, Ratoiul cel urat, Skeeper si Squito, Nils Holgersson, Katie si orbie, O lume disparuta, Lolek si Bolek, Pin-Pin, Babar, Dpug, Budgie, micul elicopter, Familia trasnita, Odiseea Virtuala, Franklin, Jacques Cousteau, Willy Fogg, Albert va spune totul despre natura, Albert intreaba ce e viata, Clifford.
Si altele ar putea fi Digimon, Pokemon, Beyblade, Yu-gi-oh! Fundita?

6 răspunsuri:
| Tourniquet a răspuns:

Si mie imi placeau love struck la inebunie!

Familia Flinstone, Loonie Toons, Yooghy Bear, Cainele Curaj cel fricos, Bugs Bunny, Tom & Jerry, Duffy Duck, Mickey Mouse, Dexter's laboratory, Fetitele PowerPuff, etc (Cartoon Network)
Viata cu Louie, Copii de la 402, Denis Pericol-Public, Spidermad, X-man, Tottally Spies (Jetix, FoxKids)
Zambetul lui Sharon (Brace Face) love struck, Franklin, Clifford (preferatele mele, Minimax)

| oz a răspuns:

Eu tin minte, dragon ball z(songoku), diabolik, gigi la trotola, motomartienii, aventuri in tara dragonilor, mila superstar, sailor moon.
preferatele mele, songoku si sailor moon happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

-Cartoon The jetsons, Wacky races, Yogi Bear -Foxkids peter pan, Tenko, Sissi, Eek, Jin Jin Minimax Urmel, Rolie Polie Olie, Nils Holgersson, Anime Plusz Slayers, Mew Mew, Gallery Fake, Mirage Of blaze, Kaleido star, Kiddy Grade, Yyh, Inuyasha, full metal panic, Trigun, Blue Gender, Jetix Lumea lui bobbi, Copii 402, Witch,

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Urmel, Jetsons, Wacky Races, Trigun, Slayers, Kaleido Star, Gallery Fake, Mila, Mumbly, Capitan Tsubasa, Dice, Muttley Si alte desene erau frumos

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Micky

| elyeliana a răspuns:

Poate fred flonstone te ajutha laughing