| Emma24dsxd a întrebat:

Deci daca tot vine perioada aceasta, cand eram mica in aceasta perioada erau niste filme animate pe minimax cu doi purcelusi care locuiau impreuna parca si sarbatoreau ziua de craciun, erau sa ramana in aeroport de craciun..stiu ca este amuzant dar imi place sa imi amintesc de copilarie si urmaresc desene vechi, erau mult mai frumoase

Răspuns Câştigător
| Emma24dsxd explică (pentru TomJerryTom):

Trambitel si murdarici big grin dar nu este niciun episod mai lung de un minut, multumesc oricum!

13 răspunsuri:
| Lukasssz a răspuns:

Pepa Pig?

| mudokins78 a răspuns:

"erau niste film animat" Ai crescut in pestera?

| Emma24dsxd explică (pentru mudokins78):

Scuza ma draga am vrut sa scriu desene si am sters, asta e se mai intampla, decat sa comentezi aiurea mai bine te abtii, cata rautate suntem aici sa ajutam de aia se numeste" toti pentru unu" dar cate unii statii pe acest site sa radeti si sa faceti misto la orice nimic!

| mudokins78 a răspuns (pentru Emma24dsxd):

"scuza ma" are cratima!

| Emma24dsxd explică (pentru mudokins78):

Si spatiul e pentru despartire mai nou ..esti banal incheie te rog

| mudokins78 a răspuns (pentru Emma24dsxd):

Ai uitat să pui diacriticele...of doamne!

| Emma24dsxd explică (pentru mudokins78):

Of tu, ala destept!

| mytyka a răspuns:

Nu stiu daca este ceea ce cauti. Dar verifica: https://www.youtube.com/watch?v=NKxvYPUS3j4
Spor.

| MingDynasty a răspuns (pentru mytyka):

Cu siguranta nu e asta...

| Emma24dsxd explică (pentru mytyka):

Nu este, nu se mai difuzeaza la tv dar multumesc oricum

| Sky1975324267677812 a răspuns:

Nu stiu, poate te referi la purcelusa pepa, dar asa e erau foarte frumoase desenele!

| Emma24dsxd explică (pentru Sky1975324267677812):

Era pe vremea cand aveam eu 9-10 ani cred, acum am 21, cele de astazi nu mai au acelasi farmec