| msamy a întrebat:

Deci, mi-am amintit de un serial la care ma uitam cand eram mic si nu reusesc sa il gasesc. Era vorba despre un tanar care se transforma intr-un super-erou insecta, avea un costum cu antene, si avea parca o motoreta sau o masina. nu imi amintesc prea multe detalii dar as vrea sa revad un episod de dragul copilarieihee hee
Ma poate ajuta cineva?

1 răspuns:
| RainmakerX a răspuns:

Hey! Eu unul cred ca ai vazut un side episode (episod de umplutura) din Batman Brave and Bold. Si eu ma uitam la desene cand eram mic si doar de asta imi pot aminti ca fiind un erou gandac, cum zici tu.M-am gandit si la Ben10 dar el nu avea vehicul.
Deci uite, eu cred ca la acesta te refereai: http://www.craveonline.com/images/stories/upl_images/556b007.jpg
Se numeste Jamie, este cel in albastru si este un fel de ajutor pentru Batman. Apare in mai multe episoade, deci este posibil sa fii crezut ca serialul era despre el.
http://vignette2.wikia.nocookie.net/......ion/latest
Acesta avea o motoreta, deci de aceea cred ca la el te refereai. Personajul se numeste Blue Beetle. (Unii ii zic si Blue Scarab).
Daca l-am confundat atunci imi cer scuze.Erau prea multe coincidente.
Il gasesti in serialul Batman Brave and the Bold.(A fost pe CN-Cartoon Network in urma cu cativa ani)Poate mai e si acum...cine stie?