| Melaa a întrebat:

Deci laughing se presupune ca azi ar fi premiera "Twilight Saga: Breking Dawn "! Unde il pot vedea?puppy dog eyes Fundtsaa pentru cel care raspunde primul!:*:*

Răspuns Câştigător
| Ishq333 a răspuns:

Http://www.filme-net.com/......-film.html
Funda?

5 răspunsuri:
| mariacris98 a răspuns:

Uite aici, dar e fara subtitrare:
http://smashing-tech.net/......ie-online/

| ramona1911 a răspuns:

Program cinema The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 1

Brasov
Cityplex Brasov
Bucuresti
Movieplex Cinema Plaza
The Light Cinema
Hollywood Multiplex
Cityplex
CinemaPRO
Glendale Studio
Patria
Cinema City Sun Plaza
Cinema City Cotroceni
Cinema City Cotroceni VIP
Cluj
Cinema City
Odeon Cineplex
Cinema Florin Piersic
Constanta
Cityplex
Iasi
Cinema City
Timisoara
Cinema City
Oradea
Hollywood Multiplex Lotus
Ploiesti
Premiera
Craiova
Patria
Pitesti
Cinema City
Arad
Cinema City Galleria
Cinema City
Baia Mare
Cinema City
Satu Mare
Cinema Grand Mall SM
Braila
Cinema City Braila
Bacau
Cinema City

| DaughterOfaVampire a răspuns:

Grand Cinema Digiplex sarbatoreste in luna noiembrie fantastica poveste, Saga Amurg. Toate filmele seriei vor putea fi vazute în noiembrie la Grand Cinema Digiplex din Baneasa Shopping City, pentru a marca sosirea celei mai asteptate pelicule a seriei: Saga Amurg: Zori de zi – Partea 1.

A patra pelicula din serie, Saga Amurg: Zori de Zi – Partea 1, va fi lansata la nivel international vineri, 18 noiembrie. Pentru a pregati acest eveniment cinematografic de exceptie, organizat pentru prima data in Romania, Grand Cinema Digiplex va oferi cu o zi inainte o proiectie speciala, neintrerupta, a tuturor filmelor din serie. Punctul culminant al vizionarii va sosi imediat dupa miezul noptii, cand va incepe Saga Amurg: Zori de Zi – Partea 1. Toate cele patru filme vor putea fi vizionate cu un abonament de 75 de lei. Cine doreste sa vizioneze doar avanpremiera de la 00:01 plateste 27 de lei.
Biletele pentru "Festivalul Saga Amurg" s-au pus deja in vanzare incepand cu 24 octombrie si pot fi achizitionate de la Grand Cinema Digiplex.
http://twilightsaga.ro/filme/zoridezi/part1/img/amurg_digiplex.jpg