| neUtilizator a întrebat:

Despre ce e vorba in Twilight?

Ce gen de film e? E de groaza?:-s

Merita vazut?

Cat timp dureaza?

Il pot vedea online?

mersikiss

3 răspunsuri:
| Floreenofficial a răspuns:

Despre un vampir -edward cullen care se indragosteste de o fata bella
e un film romantic(asa ar trebui sa fie laughing )
da.merita! n-ai ce pierde! laughing
2 ore
pe net

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

rolling on the floor Bai nene ce intrebi"Cum il pot vedea" Tu cum crezi ca il poti vedea? Cu ajutorul ochilor.
Il poti descarca in pc sau il poti vedea online.Parerea mea este ca este un filmt de tot C#$%^U', insa sora mea de 13 ani, stie toate partile, ii place mult de tot de Robert ala. Ea zice ca este smecher rau, acum nu stiu, parerea voastra, dar pe mine ma dezgusta. Ea l-a vazut online, ca i-am zis sa nu cumva sa descarce porcaria aia la mine in pc ca o sparglaughing.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Filmul a fost facut dupa carte. E o poveste de dragoste.Este vorba de o fata care se se indragosteste de un vampir. Iar vampirii se deosebesc de oamenii normali prin faptul ca au pielea rece si alba, iar ochii isi schimba culoarea. Eu am vazut filmul, si am citit toate volumele ( 4 la numar ) dar sincer, mi s-a parut cam plictisitor. Filmul tine 2 ore, 1 minut si 48 de secunde. Poti sa-l vezi aici (nu trebuie sa descarci nimic): http://watchtwilightonline.net/watch-online/twilight-movie
Asta este site-ul oficial: http://www.stepheniemeyer.com/twilight.html

Sper ca ti-am fost de ajutor! O zi frumoasa si vizionare placuta daca te hotarasti sa-l vezi! :)