| ParradiSs a întrebat:

Despre Teen Wolf, sunt la sez 4 si vr sa-mi ziceti daca Derek va redeveni Alpha si daca Stilles(cred ca asa se scrie) devine si el cv.

4 răspunsuri:
| MCRgurl a răspuns:

Singura parte in care a fost si Stiles ceva a fost cand a fost posedat laughing) nu mai stiu cum se numea chestia aia.Nogitsune parca.Deci da.In rest din cate imi aduc aminte nu mai face nimic interesant.Iar Derek nu redevine alpha.

| ParradiSs explică (pentru MCRgurl):

Chiar a fost cv acolo, pacat ca nu ia ramas puterea dupalaughing

| Credor a răspuns:

Derek nu va deveni alpha si stilles ramane asa cum este el doar ii ajuta pe ei si o sa fie prietenul maliei dar asa nu e interesant daca iti zicem cum este laughing)

| ParradiSs explică (pentru Credor):

Este deja prieten cu Malia, pff si aveam asteptari mari de la elhappy