| Cataa9 a întrebat:

Dintre cei care au vazut Twilight si Jurnalele Vampirilor, care v-a placut mai mult?
Astept pareri!

14 răspunsuri:
| LarisaOana a răspuns:

Nu prea se pot compara pentru ca Twilight e film, Jurnalele Vampirilor e serial. Amandoua sunt destul de reusite.
Twilight are o poveste foarte complexa, actorii o cam strica sunt eu de parere. In extrema cealalta, Jurnalele Vampirilor are si una si alta, desi unele secvente devin cam stupide.
Eu una prefer Jurnalele Vampirilor, dar nu neg ca Twilight e un film bun.

| KellyGreen a răspuns:

Buna!
Le-am vazut pe ambele si pot spune ca ambele mi-au palcut enorm de mult. Dar dintre ele as alege TVD.

| Cataa9 explică:

Parerea mea: TVD love struck E...e altfel laughing)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

The Vampire Diaries.

| Gamerita a răspuns:

Twilight

| MotanuJmekerit a răspuns:

Twilight

| Cataa9 explică (pentru MotanuJmekerit):

Ai vazut si jurnalele vampirilor? happy

| danyshatAT a răspuns:

Mie cel mai mult Twilight jurnalele vampirilor fura scene de la twilight happy

| Cataa9 explică (pentru danyshatAT):

Adica? eu nu am observat. In TVD, Elena nu vrea sa fie vampir, in Twilight Bella vrea neaparat. "Batalia" pentru fata in TVD este intre 2 frati vampiri, in Twilight este intre un vampir si un varcolac. Elenei i-au murit parintii adevarati, adoptivi, matusa si plus Alaric care ii sprijinea. Jeremy e vanator de vampiri....In Twilight nu am vazut asa ceva. Elena nu are inca un copil, insa Bella da. In Twilight nu exista vrajitoare, dubluri laughing))
Adica vampirii din twilight sunt total diferiti de cei din the vampire diares happy. Parerea mea

| KiDaAnDrEeA a răspuns:

Pai ar fi mai mult jurnalele vampirilor dar aman2 seamana oarecum deci da ar fi jurnalele vampirilor happy thumbs up

| Lariiiiiiiiiiiiiiiiiiii a răspuns:

Pai eu una, as opta pentru amandoua. nu stiu de ce dar nu ma pot decide laughing
Si tvd mi-a placut mult pentru ca are mai multe episoade, actiunea destul de frumoasa si twilight mi-a placut maxim ultimul episod. la twilight bella voia sa fie vampir si la tvd Elena nu voia laughing
oricum mi'au placut amandoua dar daca as fi sa aleg as opta pentru TVD

| ACAB1312 a răspuns:

Vampire Sucks the movie laughing

| Bia379 a răspuns:

Ambele sunt frumoase in felul lor dar eu prefer Jurnalele Vampirilor.

| AlissLola a răspuns:

Pai. nu prea le poti compara. Unul este film altul serial. Ambele au povesti reusite. Totusi pot spune ca The Vampire Diaries imi place mai mult in plus actorii sunt mult mai dragutibatting eyelashes. Scuze celor care sunt fani Twilight.