| Buturuga_Cristian_1997 a întrebat:

Doresc sa-mi raspunda numai cei care au citit sau au vizionat Game of Thrones happy care este personajul vostru preferat si ce credeti ca se va intampla pana la urma cu el? PS : fara spoilere!

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu conteaza cine e personajul preferat, in Game of Thrones toata lumea moare. Dupa ce vor muri toti actorii, vor incepe sa moara membrii staff-ului.

| anonim_4396 a răspuns (pentru Pricked):

Screen Junkies i-au facut un trailer amuzant. Bine, ei fac trailere amuzante la orice film sau serial...

http://www.youtube.com/watch?v=SVaD8rouJn0

| Pricked a răspuns (pentru anonim_4396):

Da, l-am văzut. :))
Faza cu Sean Bean a fost bestială; iar în momentul în care l-a numit pe Joffrey- Justin Bieber, era să cad de pe scaun de râs.

Şi trailer-ul ăsta e amuzant: https://www.youtube.com/watch?v=OE8-JhBGBWs.

5 răspunsuri:
| Pricked a răspuns:

Fără spoilere? Tocmai mă pregăteam să-ţi spun cine moare în episodul viitor.
Acum câteva luni, îl adoram pe Robb, dar s-a cam dus. Deci rămân la Daenerys (vreau să cred că nu se va întâmpla nimic barbar cu ea; are dragonii, ce naiba?), însă îmi doresc la fel de mult ca Arya şi Tyrion să rămână în viaţă.

| Perusul a răspuns:

Prf