| ThePrinceOfAllSaiyans a întrebat:

Dupa lansarea unui film, cat trebuie sa astept ca sa il pot vedea hd pe net?

5 răspunsuri:
| Catrice a răspuns:

Minim 6 luni. Da' cu covidu' am văzut săptămânile trecute ca și după 2 zile se poate. Sau o fi fiindcă era făcut de aia de la Netflix thinking

| Frank51 a răspuns:

Eu am vazut un film acum o saptamana HD si inca nu a fost lansat, habar n-am cum a aparut pe net prima data daca nici macar nu a fost lansat, deci perioada poate sa fie foarte scurta sau foarte lunga, in functie de muulti factori.

| Sn4k3 a răspuns:

Minim o luna.

| RKBlue a răspuns:

Depinde.Te poti uita si pe alte siteuri.
Am vazut ca pe unele filme dureaza mai mult sa le puna, iar pe altele mai putin.In ultima perioada le-au pus peste tot repede, probabil din cauza timpului liber laughing

| graworu a răspuns:

Pana cand il lanseaza producatorii pe blu-ray sau pe un serviciu de streaming precum Netflix. Ar trebui sa gasesti o data exacta pentru cand il vor lansa.