| JustBlackNoGrey a întrebat:

E cineva care nu a vazut filmele Divergent si Insurgent sau cum s-o fi numind celalat film?
Mie mi se pare previzibil, actrita din rolul principal e urata si intreaga idee mi se pare aiurea. doar mie mi se pare asta?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

AM vazut si eu prima parte si mi/a ajuns si pentru restul. Rahaturi de filme pentru adolescenti. Urasc filmele in care joaca adolescenti pentru ca nu au habar ce inseamna sa fii actor.

| FaraNumePls a răspuns (pentru anonim_4396):

Ai așteptări prea mari laughing

7 răspunsuri:
| Mayar a răspuns:

Mie mi se par o porcarie! eu nu m-am uitat nici la astea, nici la hunger games. sunt prea 'mainstream' cum se zice mai nou. sunt prea superficiale. pot spune ca le si urasc intr-o oarecare masura big grin
acelasi lucru si despre harry potterhee hee

| mentholinks a răspuns:

Oamenii au gusturi diferite. E normal ca unora sa le placa ceva iar altora altceva sau sa nu le placa.

| FaraNumePls a răspuns:

Primul film a fost super. Dar restul... Nu pot zice că nu mi-au plăcut... Dar pur și simplu nu a fost ca primul film. Actrița principală era frumoasă cu parul lung, nu scurt cum se făcuse în celelalte filme din aceeasi serie.

| octaviatatar a răspuns:

Nici eu nu le-am vazut si nu, nu esti singurul. Eu prefer sa citesc cartea inainte de film