| Dhdhbfbc a întrebat:

Episoadele din ochii din umbră sunt reale? Așa par.

10 răspunsuri:
| whatevernvm a răspuns:

Nu pot sa cred ca par reale pentru cineva

| Simpatic a răspuns:

Ochii din umbra este copia tradati in dragoste din SUA, nu vei gasi nimic in Romania care sa fie copiat ca si format din alta parte si sa fie real, nici nu ar avea cum.
Este vorba de scenarii!

| Adry05 a răspuns:

Reale pe dracu, cum să crezi așa ceva? nu știu dacă există vreo emisiune reală la noi, poate doar alea gen RAT, x factor, da și acolo au jurații un fel de scenariu pregătit pentru entertainment

| Wr3nch a răspuns:

Nu. Sunt scenarii care redau viata cotidiana dar nu sunt cazuri reale.

| LPCTSTR a răspuns:

Nu sunt reale.
Pana si ei spun la sfarsit "acest serial este o fictiune"

| DarthNiger a răspuns:

Nu, e complet fake, nici macar nu incearca sa mascheze acest lucru, cel putin in America, emisiunile de genul asta sunt facute sa para cat mai real.

| GouDidodino a răspuns:

Nu

| Username272 a răspuns:

Sunt niste prefacatori, sunt luate dupa niste cazuri reale si regizate, funda

| Marlene123 a răspuns:

Nu. Sunt fictive cu intamplari din viata reala.

| DarthNiger a răspuns (pentru Marlene123):

Nu sunt intamplari din viata reala, sunt scenarii create de ei care se pot intampla si in viata reala.