| Y0UR a întrebat:

Era ceva cu 2 fete blonde ce tot loveau in cap baieti pe strada, acestia lesinau si se trezeau la casa celor doua fete unde acestea prin pretextul ca aveau grija de el ca l-au gasit lesinat pe jos si-o puneau cu el, si tot asa pana cand una din ele se indragosteste de un baiat pe care tot asa l-a lovit, el afla, se cearta, bla bla bla...stie cineva numele filmului? Va rog!

4 răspunsuri:
PsihoSex
| PsihoSex a răspuns:

Adica, intai le-o trag in freza pe strada, si apoi mai vor si sex cu ei, pentru ca "i-au ingrijit"?!

| Y0UR explică (pentru PsihoSex):

Nu. de fapt ele aveau chef de sex, si dadeau in cap la tipi de pe strada ca acestia sa lesine dupa care ii duceau acasa(in timp ce erau lesinati) si si-o trageau cu ei acasa la ele.

| PsihoSex a răspuns (pentru Y0UR):

Sper sa stie cineva filmul si sa iti raspunda, ca e chiar putin ciudat. de parca nu se puteau arata ele direct interesate de ei.

| Y0UR explică (pentru PsihoSex):

Nu cred ca o sa o sa raspunda cineva.