| anonim_4396 a întrebat:

Era mai de mult un film cu un om care era acuzat pe nedrept ca si-a omorat sotia si intra la puscarie, de acolo evadeaza si incerca sa afle cine a omorato, iar cand incerca sa se ascunda de politie a intrat intr-o casa unde locuia chiar asasinul sotiei sale big grin. Cum se numeste?

1 răspuns:
| elenush17 a răspuns:

Nu stiu sigur din ce ai explicat, dar s-ar putea sa fie The Fugitive(Evadatul) cu Harrison Ford, el jucand rolul doctorului Richard Kimble.