| vladutzumuresan1996 a întrebat:

Era mai demult pe Jetix, un desen animat cu un om si un robot in trupul unui baiat, iar omul avea puteri de se intindea. Stie cineva cum se numea desenul?

Răspuns Câştigător
| UnBroken2016 a răspuns:

Ozzy & Drix. Nepotelul meu se uita zilele trecute laughing

3 răspunsuri:
| aumih16 a răspuns:

Ozzy si drix! il stiu! da ma uitam de plictiseala la el! nu era asa misto!

| Tonita a răspuns:

Desenul se numea RobotBoy si pe baiat il chema Tommy si pe robot ....RobotBoy si erau si prieteni lui Tommy Lola si Gaz XD
Funda?

| vladutzumuresan1996 explică (pentru Tonita):

Robotboy il stiu, da era un desen mai vechi cu un robot rosu cu galben si un om verde care se putea intindea si traiau in trupul unui baiat. Despre asta vorbeam si vreau sa aflu cum se numea