| Madutzza98 a întrebat:

Era un film animat cu Barbie dar nu mai știu cum se numește. Era ea și avea 2 prietene, tatăl ei avea o prietena care nu o suporta pe Barbie și îi baga în cap sa o baga pe Barbie la orfelinat... Și tatăl ei a creat pentru ea un parc de distracții sau ceva de genul... Nu mai știu sigur cum era. Dacă știți cumva cum se numește va rog sa îmi spuneți

1 răspuns:
| CosminGFX5 a răspuns:

Aceea desene este veche nu cred sa mai stie cum se numea. Scuze ca nu am putut sa te ajut acum.