| UnXeeN a întrebat:

Era un film cu 'extraterestri",in care:Un barbat si o femeie impreuna cu copilul,au fost rapiti,si aveau in masina o camera de filmat cu care au inregistrat totul pe o caseta,si dup-acea extraterestrii (cu infatisare de oameni),sunt pe urmele lor, si vor sa ai omoare.

6 răspunsuri:
| CyBeRnEtiCk a răspuns:

Nu e cumva skyline la invazion?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna!
Poate era filmul Battle fot Los Angeles.
Te pup!

| ReusxD a răspuns:

Nu cumva Battle fot Los Angeles:Invadarea Lumii? Cauta-l pe net online subtitrat in limba romana,
poate ai noroc si il gasesti.

| UnXeeN explică (pentru ReusxD):

Pai filmul era despre o familie nu despre o planeta intraga
Era individual

| zuzuke94 a răspuns:

Uite aici o lista cu filmele cu extraterestrii. poate iti amintesti! http://www.cinemagia.ro/filme/tags/filme-cu-extraterestri/