| anghelbogdan a întrebat:

Era un film cu un asasinator care la airoport a dat peste o femeie, sa imprietenit si a ajuns in avion ala a amenintato ca da spune ca este asasinator il trimite pe unu la tata fetei sal omoare si s-a dus la baie(femeia)si barbatul ala a vrut sa o prinda si femeia ia bagat pixul in gat si ceva de genu cine stie cum se numeste filmul ii

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu cred ca stie cineva deoarece doar tu poate l-ai vazut si nu cred ca l-a vazut cineva la momentu respectiv deci iti spun sa il gasesti tu pe google sau sa il iei de la un prieten