| Andradaa2131 a întrebat:

Era un film de groaza cu o fetita si o fantoma cam de varsta fetei. Fantoma se numea Candace. Daca stiti filmul, imi puteti spune cum se numea?

14 răspunsuri:
| Andradaa2131 explică:

Va multumesc la toti!

| amyana a răspuns:

Casper şi Wendy.

| alexs99 a răspuns:

Filmul descris de tine in intrebare se numeste ''Imaginary Playmate''.

| PorcușorulDeGuineeaV a răspuns:

Se numea Casper, Casper&Wendy

| Radeas1 a răspuns:

Nici un Candace, fantoma se numea Casper şi Cred că e Casper and Wendy.

| Andradaa2131 explică (pentru Radeas1):

Nu era filmul cu Casper. L-am vazut mai demult pe cel cu fetita-fantoma si voiam sa il revad dar nu mai stiam cum se numea.

| PorcușorulDeGuineeaV a răspuns (pentru Radeas1):

Da,ai dreptate

| nicoalusoby a răspuns:

Cred ca tu te referi la filmul Casper and Wendy.

| Bunocul a răspuns:

Imaginary Playmate

| BeDifferent a răspuns:

Heii :*. Nu prea stiu filmul dar iti recomand sa te uiti la : The devil inside, The Grudge 1, 2, 3, 4. The cabin in the woods, Paranormal activity5(va aparea peste cateva luni happy ) Drag me to hell, The mirrors, etc, etc.
Sper ca te-am ajutat :*.

| love999 a răspuns (pentru BeDifferent):

The mirors e best movie ever

| BeDifferent a răspuns (pentru love999):

Eu ti-am recomandat cateva filme bune happy.