| Yurisa a întrebat:

Esra un fiilm foarte vechi (1930-1970 cam asa) si era vorba despre spectacole de cabaret: o fetita blonda care a fost luata de mica si crescuta de un barbat si ajunsa la maturitate dansatoare de cabaret alaturi de o alta femeie. (ori barbatul care a crescut-o ori a doua dansatoare s-a sinucis si fata blonda a trebuit sa continue). L-a dat cand eram eu mica pe TNT sau MGM. Ma ajutati va rog? happy

3 răspunsuri:
| CatalinVictor1985 a răspuns:

E cam greu de nimerit dar poate gasesti aici daca vei cauta cand ai timp. https://en.wikipedia.org/wiki/List_of_musical_films_by_year