| DarkShina5566 a întrebat:

Este adevarat ca Anna Paquin si Stephen Moyer sunt casatoriti? Daca da, de cand?

1 răspuns:
| LitaKamelya a răspuns:

Pai s-au indragostit pe platourile de filmare la True Blood, iar in 2009 si-au anuntat logodna iar un an mai tarziu pe 21 august s-au casatorit in Malibu, California si au avut o ceremonie simpla la malul marii unde au participat familia si prietenii.
Si se spune ca au avut certuri la filmarile de la sezonul 4 deoarece anna era foarte ituziasmata sa filmeze cu alexander, si din cauza ca au avut niste scene de dragoste mult prea,, senzuale ''