| andrei1121 a întrebat:

Este adevarat ca in naruto shipuden la un anumit episod hinata va muri? sad

Răspuns Câştigător
| ryuu a răspuns:

Salut. Gresit, Hinata nu a murit si nu va muri deocamdata. Nu se stie ce o sa se intample inviitor, sa nu avem o surpriza (neplacuta) cum a fost cu Neji.
Dar, in timpul invaziei lui Pain episodul 166, Hinata a sfarsit aproape moarta dupa ce a incercat sa-l salveze pe Naruto.

4 răspunsuri:
| positivity a răspuns:

Citesc manga "Naruto", iar Hinata momentan nu a murit, şi nici nu cred că se va întâmpla prea curând.
Oricum, a murit verișorul ei, Neji.

| dani112 a răspuns:

Si eu urmaresc serialul sunt la sez 11 ep 20 si c cred acolo cand incepe al 4-lea razboi. dupa naruto shipuden mai e ceva? sau se termina tot acolo

| b34TdoWnLiV3 a răspuns:

NU....va muri neji dar mai e pana acolo

| bonniem98 a răspuns:

Nu