| Lucaci a întrebat:

Este adevarat ca va aparea H2o sezonul 4? Cand va aparea? Daca a aparut unde as putea vedea in romana?

9 răspunsuri:
| Lucaci explică (pentru 13524):

Dar cand va aparea?

| 13524 a răspuns (pentru Lucaci):

Am auzit de la o fata care este prietena cu cea care o joaca pe emma ca s-ar putea sa apara anul asta prin noiembrie

| Aleeeexandra a răspuns:

Am citit pe un site ca in iaunuarie 2013 va aprea sezonul 4 in Australia, daca e adevarat avem ce astepta pana sa fie difuzat si la noi.

| Lucaci explică (pentru Aleeeexandra):

Imi poti da site-ul?

| Aleeeexandra a răspuns (pentru Lucaci):

Nu mai stiu exact site-ul, am citit asta acum ceva timp, dar cauta pe google "h2o just add water season 4" sigur gasesti informatii, doar ca in engleza.

| Done_Diana_Corina_1997 a răspuns:

1 la mana nu se mai numeste H2o ci Secretele insulei Mako, 2 la mana nu mai e nici o emma nici o bella nici nimeni din vechii actori... uite aici un link despre ce va fi in noul serial...http://www.youtube.com/watch?v=J_whc7ugnHw

| Plesea_Ioana_1997 a răspuns:

Eu nu cred ca va exista asa ceva, uite aici pe wikipwdia scrie ca sez 3 s-a terminat acum 2 ani si nu ar fi semn sa se continue http://en.wikipedia.org/wiki/List_of_H2O:_Just_Add_Water_episodes

| sasu111 a răspuns:

Bai nene cand apare h20 sezonu 4 ca 3 s-a terminat de 2 anii crying(:!