| clausweet a întrebat:

Este ceva program in care sa poti "lipi" subtitrarea de film?

5 răspunsuri:
| Narcis2007 a răspuns:

Cu un convertor...incearca total video converter...e usor de folosit

| DarQueen a răspuns:

BsPlayer

| 1n3x a răspuns:

Da.Virtual Dub e cel mai bun.numai ca trebuie sa mai descarci si alte chestii.cauta pe youtube. eu acolo am gasit si mi-a iesit.
vezi ca dureaza ceva ceva pana reusesti.

| furios4you a răspuns:

Unlead video

| Bazileu a răspuns:

Vrei sa spui, un program cu care sa poti pune subtitrare, cred.
Ia BS Player(e gratuit) si iti cauta el singur subtitrari in mai multe limbi sau iti iei tu subtirarile si cand le ei deschizi filmu in BSplayer si tragi subtitrarea peste imagine.Mult Succes.PS-Un site de subtirari bun(din cate stiu eu) e regielive dar le poti cauta si pe google.