| Dumitras_Dan_1985 a întrebat:

Este un film in care un tip incepe sa faca pe eroul, dar isi ascunde identitatea.Intr-o scena, ia un pistol de la raufacatori, trage cu el, dar pentru ca nu stie sa il foloseasca, se raneste de la recul.
Este filmat cu telefonul mobil de oameni, pe strada, dar isi ascunde chipul, politia nu stie cine este.Clipurile devin virale cum salveaza el diferite ocazii.
La un moment dat se intalneste cu detectivul, care il intreaba ce a patit la mana (vazuse filmarea cu telefonul mobil in care se raneste si il banuie).

Nu mai stiu titlul filmului, va rog frumos.

1 răspuns:
| wildthing a răspuns:

Cred ca vorbesti despre "Death Wish" 2018