| paulp a întrebat:

Este un post TV la care se uita maica-mea si pe care nu-l mai gasesc insa nu stiu cum se numeste, stiu doar ca pe el erau emisiuni cu un doctor ce opera oameni foarte grasi, mai era o emisiune cu oameni pitici, alta cu mirese. Emisiunile erau traduse - cred ca e un post american. Stiti cumva cum ii zice la post? Multumesc.

Răspuns Câştigător
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Travel chanel? Tlc? Sau happy chanel? (TLC)

| paulp explică (pentru CristiDinBucuresti):

Merci mult. TLC e cu emisiunile:
- Say Yes to the Dress - mirese
- My 600lb - grasii
- 7 little. - picitii

| CristiDinBucuresti a răspuns (pentru paulp):

Mersi si eu pentru fundă.Da o cautrare automata a canalelor la tv, deoarece operatorii de cablu schimba des frecventele si atunci unele canale care erau memorate ori numai sunt, ori sunt pe ultimele programe, daca dai o cautare automata, televizorul isi gaseste singur posturile, iar tu le poti memora cum doresti, sau cum erau inainte.

| paulp explică (pentru CristiDinBucuresti):

Da, au schimbat frecventele insa din pacate tv-ul la care se uita maica-mea de obicei nu mai prinde acea frecventa cred caci nu-l mai gasesc nici la o cautare automata. la alt tv din casa apare.

8 răspunsuri:
| danbnz a răspuns:

TLC

| deeeaqq a răspuns:

De ce ai vrea să te uiți la așa ceva?

| paulp explică (pentru deeeaqq):

Unele emisiuni de acolo is chiar interesante. maica-mea se uita dar mai arunc si eu o privire din cand in cand.

| AdrianMurgu a răspuns:

TLC este postul iar emisiunea se numeste:Viaţa la 300 kg