| adreyashu a întrebat:

Este un serial de comedie pe kanal d cu actorul care il joca pe garcea dar ca acum joaca ca o femeie, si este un sat cred ca Sadova i zice.
Cum se numeste serialul?
Funda.

13 răspunsuri:
| RareşTPUro a răspuns:

Tot Vacanta Mare se numeste! big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pe bune?! Chiar există persoane pe acest site care n-au auzit până acum de Vacanţa Mare? Cum spuneam în trecut: tristă generaţie...

| piratuu a răspuns:

Vacanta Mare happy

| Eviix a răspuns:

Vacanta Mare! funda?

| DownTheStairs a răspuns:

Se numeste Vacanta Mare, iar garcea o joaca pe LenahappyFunda?

| Cristina64 a răspuns:

Vacanta mare... cred

| MariusDk23 a răspuns:

Ai avut copilarie? straight face

| gabytzu707 a răspuns:

Serialu se numeste,, Vacanta Mare''

| Cavani1999 a răspuns:

Vacanta Mare.

| ViLLaS a răspuns:

Vacanta mare........http://www.youtube.com/watch?v=AYWsdx2Ij0U uite episodul 7;)

| alex142003 a răspuns:

Vacanta mare