| ReignForest a întrebat:

Este vreo cale de a descărca subtitrarea de la un serial/film online? Mă refer la cele care au deja o subtitrare adăugată.

3 răspunsuri:
DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Te referi la subtitrari online, ca cele de pe www.titrari.ro/?

Sau te referi la subtitrarea extrasa din filmul pe care il ai deja?

| Wr3nch a răspuns:

Daca te referi la un serial care e deja postat pe un site nu prea. Presupunand ca e adaugata hard ar trebui sa descarci continutul si apoi sa folosesti un soft ca sa extragi subtitarea, Si din cauza sincronizarii nu e garantat ca merge pe alte veriuni.

| RazvanLegendaVie a răspuns:

Doar subtitrările sau filmul cu subtitrări?