| Smecheritzu50 a întrebat:

Eu am urmarit episodul din Pariu cu Viata aseara si nu mi-a convenit deloc ca au murit Vlad si anca.Voi ce parere aveti, de ce credeti ca trebuiau sa moara Vlad si Anca? Dau funda celui mai bun raspuns!

PS:Nici plecarea lui Andrei nu-mi convinebig grin

Răspuns Câştigător
| LittleMissCupcake a răspuns:

Eu nu cred ca au murit. Cred ca George doar se dadea drept omul lui Dragoslav pentru a proteja surorile Anghel. Dar daca Anca si Vlad chiar vor,, da ortul popii'' atunci eu nu ma mai uit deloc la acest serial. Ce rost ar mai avea? Eu numai pentru ei ma uitam.

| Smecheritzu50 explică (pentru LittleMissCupcake):

Sunt de acord cu tine, Vlad si anca inclusiv ioana cu Andrei dadeau farmec serialului dar acum .......serialul nu mai are niciun farmec fiind unele dinte cele mai amoroase clupuri din serial:Vlad si anca; ioana si Andrei.

13 răspunsuri:
| icsbooy a răspuns:

Ca asa a fost din regie facut serialu'... e greu asa? X_x

| ByancaSonya1992 a răspuns:

Scuze dar e prea tarziu... Anca si Vlad traiesc! O fost ep. de ieri si sunt 100% sanatosi dar nu psihic!

| foxyteo a răspuns (pentru ByancaSonya1992):

Asta am aflat si eu de curand....nu-mi place la Vlad ca nu vrea ca LalaBand sa se reuneasca!

| foxyteo a răspuns:

M-am uitat si eu si am 2 posibilitati 1)vor sa iasa din film pentru a se casatori.2)pur si simplu se saturasera sa mai joace in film si s-au gandit sa ia o pauza!big grin
PS:Andrei a plecat pentru ca se casatoreste cu nu stiu eu cine!

| Smecheritzu50 explică (pentru foxyteo):

rolling on the floor)))nu se casatoreste Andrei cu nimeni si nici anca cu Vlad, doamne!

| foxyteo a răspuns (pentru Smecheritzu50):

ZAU! okey in legatura cu Anca si Vlad nu cred dar i legatura cu Andrei sunt sigura ca se casatoreste!phbbbbt=

| Smecheritzu50 explică (pentru foxyteo):

Andrei are probleme de sanatate si va rog pe ceilalti daca habar nu aveti mai bine nu mai raspundeti!

| Osanu_Oana_1992 a răspuns:

M-am uitat si eu.Am 2 banuieli : a)Vlad si Anca vor sa iasa din emisiune
b)Bomba era falsa(falsa in lumea filmului, ca-n realitate oricum este falsa) si tot ce incearca sa faca este sa ne uitam la urmatorul episod...

| Harrison a răspuns:

1. Anca si Vlad nu am murit. erau 2 bombe una pe anca si una ascunsa. cea care a explodat nu a fost acea de pe anca.
2. Andrei nu se casatoreste cu nimeni. Are probleme de sanatate. dupa ce se rezolva va reveni in serial.
3 Nu trageti concluzii daca nu stiti

| Smecheritzu50 explică (pentru Harrison):

Mersi pentru raspuns.

| Harrison a răspuns (pentru Smecheritzu50):

Cu placere!

| Smecheritzu50 explică (pentru Harrison):

Am vazut trailerul episodului de astazi si am vazut ca Vlad supravietuieste dar anca......nu cred...