| anonim_4396 a întrebat:

Există documentare pe Netflix despre bombe atomice sau despre Coreea de Nord?

3 răspunsuri:
| Simpatic a răspuns:

Cine da doi bani pe coreea de nord si dementul ala care o conduce?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ar fi ceva!
Nu vreau să fac o bombă atomică, dar îmi imaginez cum ar putea suna titlul: "Cinci pași, cum să îți faci propria bombă nucleară în mai puțin de o lună, cu doar câteva grame de uraniu! Prietenii vor fi impresionați!".
Acum la modul serios, am citit undeva despre un om de știință care a zis că nu este exclus ca într-o zi, un geniu să descopere cum să producă fisiunea într-o tigaie.

| abiregeleromaniei a răspuns:

Despre coreea de nord nu