| TudyMNX a întrebat:

Exista la cinema in Romania optiunea de a comanda ce film vrei sa ruleze?
Ce am in minte este un cinema care sa te lase sa alegi filmul daca poti inchiria intreaga sala sau ceva asemanator
Exista un film animat mai putin popular (astazi pe 3 nov apare in america) si ma intrebam daca exista o modalitate prin care filmul respectiv poate aparea pe marele ecran si la noi

7 răspunsuri:
| metehne a răspuns:

Bună. Nu cred că există opțiunea asta. Dar poți să intri pe paginile oficiale ale cinematografelor și să vezi dacă a apărut acolo.
Uite: https://www.cinemacity.ro/

| TudyMNX explică (pentru metehne):

Sunt destul de sigur ca nu apare
Ma indoiesc ca va fi pe undeva prin europa

| metehne a răspuns (pentru TudyMNX):

Atunci nu poți face altceva decât să aștepti să apară online. Ar fi fost chiar interesant să fi existat la noi chestia cu cererea unui film anume.

| Violleta2022 a răspuns:

Nu, nu exista aceasta optiune!
Dar daca esti superbogat, poti inchiria toata sala de cinema, platind cele 200 de bilete cat are capacitate sala de cinema, si veni cu filmul de acasa, sa-l ruleze si sa-l vezi acolo.

| Violleta2022 a răspuns:

Cat priveste filmul american nou aparut in America, poate va apare in urmatorul an si la noi, deci, este de asteptat.

Răspuns utilizator avertizat