| katalinu26 a întrebat:

Exista parodie la filmul Iron Man? Sau ziceti-mi si mie o comedie/parodie hilara, la care chiar poti rade laughing

6 răspunsuri:
| LauraMB a răspuns:

Vampire sucks parodie dupa primele 2 parti din twilight:X

| iuli a răspuns:

Nu stiu daca exista o parodie dupa filmul Iron Man, insa o parodie foarte, foarte amuzanta este Vampires Suck dupa filmele Twilight.

| Bluu08 a răspuns:

The hangover, Mi-a placut foarte mult filmulbig grin

| TeoooStefan a răspuns:

Nu stiu...Incearca --> Meet the spartans

| Florin199221 a răspuns:

Http://www.youtube.com/watch?v=adW46gsMTXM aici ai o mica parodie la Iron Man, si iti recomand filmul Superhero (parodie la Spiderman daca nu l-ai vazut) http://bitsnoop.com/superhero-superhero-movie-2008-dvdr-q25163286.html

| biu_9628 a răspuns:

Parodie narnia un pic perverslaughing