| Cduncfujndf a întrebat:

Există vreo metodă prin care pot afla când va apărea următorul episod dintr-un serial? De obicei cât timp durează până apare un episod? Spre exemplu: dacă azi a apărut un episod dintr-un serial, când va apărea următorul? Peste câteva săptămâni? Peste o lună?
P.s. mă refer la serialul Titans, a apărut de curând sezonul 2 și deocamdată sunt doar 3 episoade.

Răspuns Câştigător
| Yurisa a răspuns:

Cred ca TV time se cheama aplicatia pe care o cauti. La fiecare episod poti spune ce personaj ti-a placut, dai nota episodului respectiv si subt diverse meme-uri de la alti utilizatori. Si iti arata si cabd apar episoadele cred

| Cduncfujndf explică (pentru Yurisa):

Wow, mulțumesc! Chiar nu știam că există o aplicație pentru așa ceva.

8 răspunsuri:
| Sn4k3 a răspuns:

Imdb sau pur si simplu poti cauta pe Google si iti da.

| aXy99 a răspuns:

De regula apare un episod pe saptamana.

| alina2k18 a răspuns:

1 episod pe saptamana.
Sezonul 2 cica are 13 episoade.

| Bizon95 a răspuns:

Https://www.imdb.com/title/tt1043813/episodes?season=2
langa fiecare episod e o data
faci un calcul relativ la data aia in functie de cand iti apare tie un episod pe platforma pe care te uiti (rar apar mai devreme decat data aia, in general apar ori in ziua scrisa acolo, ori maxim 1-2 zile dupa)

site-ul confirma foarte exact ce ai spus tu, ca au aparut numai 3 episoade, si spune ca urmatorul episod o sa apara pe 27 Sep. 2019

| Cduncfujndf explică (pentru Bizon95):

Mulțumesc am aflat când o să apară următoarele 3 episoade. Am folosit aplicația pe care mi-a recomandat-o Yurisa. Aplicația se numește TV Time și e foarte bună.

| Bizon95 a răspuns (pentru Cduncfujndf):

Cu placere!
m-am uitat si eu peste aplicatia aia, intr-adevar e bunawinking