| salajeanul a întrebat:

Exista vreun cinema din Timisoara unde se va difuza in premiera ultimul film a lui Harry Potter: talismanele mortii 2?

2 răspunsuri:
| smile20000 a răspuns:

Filmul nu a aparut inca in Romania

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da, bineinteles! La Cinema City, in incinta Iulius Mall. Poti sa-l vezi in avanpremiera de pe 13 iulie(23:59, adica practic pe 14 iulie, dimineata, la 00:05...cam asa). Premiera e pe 15 iulie. Ti-as recomanda sa-l vezi de pe 14 iulie, pe timp de zi, in regim de avanpremiera, ca si asa in provincie pretul unui bilet la avanpremiera e acelasi cu biletul de la premiera. Doar in Bucuresti e aproape dublu.

http://www.cinemagia.ro/program-cinema/cinema-city-timisoara/