| Akihito a întrebat:

Exista vreun site unde pot vedea Yu Yu Hakusho, as prefera in japoneza, caci ma enerveaza vocile lor dublate in engleza, japoneza cu subtitrare in romana

2 răspunsuri:
| ryuu a răspuns:

Din cate stiu nu exista alt fansub care a tradus anime-ul (voce in japoneza). Doar o tentativa din partea MKZ. Dar au fost traduse doar cateva episoade.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Le poti descarca dupa FL sau ThePirateBay sau pur si simplu le poti vedea aici http://www.youtube.com/playlist?list=PL8Yr2rsS_ZEEJREfNJ_37HNYrJoV48LrM