| AntoniaOrman a întrebat:

Faceti un top 3 cu filmele voastre preferate de la Disney.La mine e : 1.Frozen 2. Tangled 3.restul

4 răspunsuri:
| IrinaAndreea a răspuns:

1. Beauty and the Beast
2. Tangled
3. Lion King

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

1.Starstruck
2.Cars
3.Lion King

| LaurD3athAng3l a răspuns:

Piratii din caraibe, Frozen si Cars.Sunt mai multe dar acestea sunt forta.

| MiniMeow a răspuns:

Dintre animatii preferatele mele sunt : The little mermaid, Frozen, The lion king, Brave etc. Dintre filmele live-action : Piratii din Caraibe, Alice in tara minunilor etc. (Nu am pus si Pixar. Numai Disney ) Top nu pot face. Mi-e prea greu sa aleg big grin