| Nana18 a întrebat:

FANI ANIME puteti sa-mi spuneti cel mai tare anime nou care il stiti de tip school drama romantic fantastica

Răspuns Câştigător
| SooJin a răspuns:

Ok...Eu...Fan infocat anime!
Cred ca o sa iti placa astea (sunt cum vrei tu):
1. Lovely complex (il iubesc)
2.Shugo Chara
3. Vocaloid
4.Nana
5.Kilari (nu cred ca il vei gasi pe rom.E numai pe franceza)
6.Nodame Cantabile
Cam atat, dar mai sunt si astea:
1. dragoon ball z
2.bleach
3.naruto
Funda? PLS!

| Nana18 explică (pentru SooJin):

Eu tot ador lovely complex e animeul meu preferat

5 răspunsuri:
| selenaroyalprincess a răspuns:

Eu ador fullmetal alchemist...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Samurai x rurouni kenshin e fantastic si il poti vedea subtitrat pe site-ul www.peteava.ro

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Niciun anime nu s-a comparat nu se compara si nu se va compara cu dragoon ball z

| Nana18 explică:

Aceste animeuri le-am vazut si eu iubesc tare lovely complex e preferatul meu