| anonim_4396 a întrebat:

Fani Resident Evil? Care v-a placut mai mult? Ce parere aveti de milla jovovich? Ce pareri aveti?

Răspuns Câştigător
| Mayar a răspuns:

Da sunt mare fan milla jovovich! big grin Deci si fan resident evil. Care mi-a placut cel mai mult? 2-ul si 4 big grin
Mi se pare foarte interesanta problema cu zombie. Multi au facut filme cu zombie si erau banale, dar resident evil e original. Asadar, felicitarile mele pentru aceasta serie!

1 răspuns:
| M25M a răspuns:

Seria este destul de reusita, nu pot spune ca unul mi-a placut mai mult decat celelalte, toate au fost destul de bune.
Actrita joaca bine pentru acest gen de filme.
Astept partea a patra din acest an.