| Alxblx a întrebat:

Fani Thanos avem aici?
Ce părere aveți despre el? Majoritatea îl urăște.

6 răspunsuri:
| mentholinks a răspuns:

Majoritatea copiilor sau care majoritate?

| Alxblx explică (pentru mentholinks):

Mereu sa găsesc unii care sa comenteze cu totul pe lângă subiect...

| NietzscheFrumosSiDesteptSunt a răspuns (pentru Alxblx):

Te doare ca te regasesti in ceea ce a spus?

Toti pareti foarte edgy cand ziceti cand ziceti ca 50% din populatia lumii trebuie sa moara, dar nu aveti deloc certitudinea ca voi ati fi prin aia care traiesc.

| Alxblx explică (pentru NietzscheFrumosSiDesteptSunt):

Nu este hemingway ca sa ma regăsesc in ceea ce spune el, degeaba răspundeți dacă nu gândiți.
Cat despre opinia ta de ipocrit Thanos nu este o ființa reala, e un personaj din MCU și are o personalitate foarte interesantă. Dar ce sa știți voi...
dar ce

| Ineys a răspuns:

E un personaj fictiv, de ce sa-l urasti?
Mai bine sa-l urasca pe cel care a scris povestea in asa fel. laughing

| Alxblx explică (pentru Ineys):

Esti lipsit\ă de imaginație.