| AnimeG0DDDFan a întrebat:

Fanii anime, Salut,
Cu cine credeti ca va ramane Gaara in seria Akippuuden /?

-Matsuri
-Kira
-Kasumi
-Sari
-Yukata?

11 răspunsuri:
| Lynna a răspuns:

Buna. Deci, in primul rand, nu exista certitudinea ca va fi Naruto Akippuden pentru ca nu exista confirmari oficiale. In plus, se pare ca Kishi nu vrea sa mai faca o alta serie Naruto, dar ramane de vazut, pentru ca odata terminat Shippuden, fanii vor cere o noua serie.
Iar acum, revenind la intrebare parerea mea este ca Gaara nu se potriveste cu niciuna dintre cele enumerate de tine. Sincer as vrea sa fie impreuna cu cineva din alt sat. Dar, ca sa-ti raspund la intrebare, Matsuri.
Te pup.

| AnimeG0DDDFan explică (pentru Lynna):

Hmmm... O noua serie va aparea sigur, pentru ca am pus intrebarea asta pe facebook-ul oficial a lui Kishi happy " Hello darling, Your team wants to create a 3rd of the series "Naruto "?, si am primit ca raspuns : Yes, we work for 3rd series" Nu stiu cata incredere sa am in ce mi s-a spus dar, eu cred! Si in a 3 a serie toti vor fi cuplati... happy Si dupa ce am inteles Gaara va fi cu acea Kasumi happy, Mersi pentru raspuns! :* Ti pup

| Lynna a răspuns (pentru AnimeG0DDDFan):

Stai putin. Te referi la Kasumi, acea asa-zisa sora geamana a lui Naruto? Este un presonaj fan made, nu?

| AnimeG0DDDFan explică (pentru Lynna):

Kasumi acea din satul nisipului tongue, Nu are legatura cu naruto dar acum s-au gasit niste papagali si au puse poze cu ia rucata ca fiind sora lui naruto si pff. pff. happy

| AnimeG0DDDFan explică (pentru AnimeG0DDDFan):

Trucata big grin

| Lynna a răspuns (pentru AnimeG0DDDFan):

Si care vor fi cuplurile daca va fi Akippuden. Pentru ca din cate stiu eu de pe net, Naruto si Sakura vor fi Anbu si vor avea povestea lor de dragoste.

| AnimeG0DDDFan explică (pentru Lynna):

Gresit, Naruto va fi cu Hinata, Si sakura nu va avea din primele episoade un iubit/ sot, Sasuke va fi cu o fata ( Minene ) din clanul uchiha si vor avea si un copil ( In seria 3 vor avea peste 24 de ani (generatia lui naruto ) )

| iDangerous a răspuns:

Serios? Încă există "teoria" cu Naruto Akippuden? Când mă uitam eu la Naruto acum 2 sau 3 ani era doar ceva fan made, dar văd că dă roade. =.=

| AnimeG0DDDFan explică (pentru iDangerous):

Este putin probabil sa se numesca akippuuden tongue, Or sa gaseasca geniile alea ceva mai bun happy Si mult as vrea ca Gaara sa devina mai popular... ( Mult mai mult decat acum, ( E aproape mai popular ca naruto laughing ) )

| iDangerous a răspuns (pentru AnimeG0DDDFan):

A evoluat înseamnă. e.e N-am văzut cine ştie ce din shippuden, poate doar pe la început, câteva episoade pe sărite din primele 100. Eu mă uitam mai mult după cupluri. >.< Dar n-a fost să fie. sad

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Lasand la oparte ca nu exista Akippuden, si nici nu stim sigur daca va exista, cred si sper ca cu Matsuri big grin