| zmeurica90 a întrebat:

FANII FILMELOR INDIENE...
Spuneti-mi si mie cat mai multe filme Indiene frumoase :X Va rog! In special sa fie cu Shahrukh Khan si Kajol, dar pot si altele in afara de cele cu Srk si Kajool love struck
DAU FUNDITA LA CELE MAI MULTE.

5 răspunsuri:
| Sara2 a răspuns:

O floare si 2 gradinari, lantul amintirilor, sunt multe dar pe astea 2 le-am vazut si mi-au placut mult

| zmeurica90 explică (pentru Sara2):

happy. sunt vechi si le-am vazut happy.

| cryssajust4u a răspuns:

Dilwale dulhania le jayenge, khabi alvida na kehena,khabi khushi khabi gham,black,kuch kuch hota hai,mohabbaitein,ra.one, don, bazigaar.Si eu sunt un fan al filmelor indiene le adoorrrrrrr sper ca te am ajutat. daca vrei sa mai vb idul meu este cristina_elena_98 ii ador pe srk si pe kajol si rani mukherjee. Iiiiiii adooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooor

| zmeurica90 explică (pentru cryssajust4u):

Si eu pe srk si kajol si ranii love struck si pe shahid kapoor

| mariimariaa a răspuns:

Cu Shahrukh:
Mohabbatein
Rab Ne Bana Di Jodi
Ra. One { ala nou, din oct. big grin e ff frumos, l-am luat dupa torr. }
Billu
Kabhi Alvida
Kal Ho Naa Ho
Kabhi Khushi Kabhie Gham[joaca cu Kajol]
My Name Is Khan[joaca cu Kajol]
DDLJ
Kajol:
My name is khan[joaca cu srk happy ], kabhi khushi kabhie gham[cu srk], dilwale dulhaniya le jayenge [cu srklove struck]. etc rolling on the floor
Altele:
Jodhaa Akbar
Salaam Namaste
Namastey London
Murder
Murder2
ETC laughing Mai las si pe altii sa zica :*
P.S.:NU VREAU FUNDA! big grin
A si vechi:
-1 floare 2 gradinari
-vagabontul
-lantul amintirilor
-elefantul alb
-prietenii mei elefantii
-chandralekha
; D