| Mimippescuu55 a întrebat:

Filme bune pe Netflix acțiune?

Răspuns Câştigător
| dge18 a răspuns:

MadMax Drumul Furiei ( interesant)
Lunetistul american (bestial big grin )
Pe urmele caprei (superb, mori de râs laughing )
Power Project (interesant cât de cât) și multe altele, sunt oricum o droaie de filme. nici nu știi ce să alegi dintre ele dar majoritatea filmelor foarte bine lansate am observat a sunt astea chiar de Netflix făcute. Spor la vizionat!

3 răspunsuri:
| Legion7X a răspuns:

Https://youtu.be/CldGTG6iVrU Miracles from heaven

Nu este de acțiune, dar eu zic că merită văzut. Este un film de familie bazat pe fapte reale, ceva din viată happy happy

Altul la fel de bun, care m-a ținut extrem de captiv.

https://youtu.be/JIPAPTKr0xc
Everybody's Baby: The Rescue of Jessica McClure

RECOMAND.

| sofiaaaa001 a răspuns:

Now you see me 1 si 2, atomic blonde, polar: viforul mortii, inception, seria de filme john wick

| serenityxx a răspuns:

încîlcit
minion
utopiezoo
spărgătornucă