| rem1x70 a întrebat:

Filme cu spioni și despre birocrația rusă gen Red Sparrow, Hardcore Henry sau Anna, mai știe cineva?

Răspuns Câştigător
| Bizon95 a răspuns:

Https://www.google.com/......ps?/search

Anna mi-a placut la nebunie, oricat de multe gauri are in film, cum ar fi laptop-uri capabile de video recording/playing in 1987... numai 15 ani mai devreme de cand au aparut in realitate, urmate de USB-uri, UTP-uri, si altele mult prea normale in ziua de azi, dar care atunci NU existau

TOTUSI, inca odata, CHIAR mi-a placut, l-am vazut de doua ori la cinema (insa pe abonamentul din Baneasa :D )

| rem1x70 explică (pentru Bizon95):

Da, a fost un film pe gustul meu. La fel și Red Sparrow. Aș plăti o groază de bani doar ca să mai văd astfel de filme.
Mersi frumos pentru răspuns!

| Bizon95 a răspuns (pentru rem1x70):

Cu placere!