| Axely a întrebat:

Filme de comedie bune? La care să RÂZI?

Răspuns Câştigător
| HandaSei a răspuns:

- Shameless / Cel mai genial serial de Comedie/Dramă văzut de mine! Îl recomand cu încredere!
Momentan are 7 sezoane, iar sezonul 8 e anunțat pentru anul acesta.

Și da, chiar dacă are și dramă, cu siguranță nu e acel gen de dramă la care te aștepți tu, e un serial văzut cu totul dintr-o altă perspectivă dacă pot spune așa, ceva puțin mai autentic și oarecum unic, sau măcar unic raportat la ce am văzut eu până acum, în fine...

P.S./ Este un serial destul de vulgar totuși, conține scene de sex, droguri și tot tacâmul! E un serial genial, dar nu-l recomand neapărat dacă nu-ți plac chestiile de genul...
/ Chiar și așa tot te sfătuiesc să-l încerci, măcar 2-3 episoade acolo să-ți faci o părere! ^.^

| Axely explică (pentru HandaSei):

Văd HandaSei dau fundă xD
Oricum multumesc; 3
O să urmăresc.

10 răspunsuri:
| faramatania a răspuns:

Grown Ups 1 și 2 (2010/2013),The Hangover (seria), Death At A Funeral (2007),Senseless (1998),Bad Teacher (2011),High School (2010),Mike And Dave Need Wedding Dates (2016),Spy (2015),Dope (2015),Project X (2012),21 & Over (2013),Sex Drive (2008),Superbad (2007),A Few Best Men (2011),The Dictator (2012),Ted 1,2 (2012/2015),Sisters (2015),Blue Mountain State: The Rise Of Thadland (2016),Swiss Army Man (2016),Jean-Claude Van Johnson (2016),The Big Lebowski (1998),Borat (2006),War Dogs (2016),A Million Ways To Die In The West (2014)

| Volsvagan70 a răspuns (pentru faramatania):

Baiatu' Tatii ar fi alt film bun laughing

| NAT0 a răspuns:

Am să încep cu „Premature" deoarece îmi place avatarul tău, te traumatizez. laughing Apoi. „Virgin la 40 de ani" se aseamănă. sau nu.laughing
Apoi. „Bad Moms" și cam pe astea le-am văzut. fiind comedie, nu prea mă uit, sunt un trist. :c
Dar. Recomand Mame rele, foarte frumos filmul ăla, oarecum.

| OmulTalentat a răspuns:

Meciurile de fotbal din Liga 1 Romania

| AllEyezOnMe a răspuns:

Filme de comedie, hmmm:
Normal ca singur acasa. tongue)

| CsGO16 a răspuns:

Ant man, mortdecai, the wedding ringer, ted 2

| Roxana17Andreea a răspuns:

Iti recomand desenul animat SiNG big grin

Răspuns utilizator avertizat
| JustBaby24 a răspuns:

Hey... ce zici de Nora pentru Leana, sau... TE vreau langa Leana. Sper sa te uiti big grin happy