| Ramo137 a întrebat:

Filme despre mame si copii? Gen. cat de puternice sunt mamele si cat ne iubesc? multumesc big grin

7 răspunsuri:
DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Singur acasa laughing

| Ramo137 explică (pentru DoarBogdan):

Urasc filmul laughing) prea mult strica

| DoarBogdan a răspuns (pentru Ramo137):

Atunci 2 ul

| Ramo137 explică (pentru DoarBogdan):

Pfff laughing
nope. poate dupa 10 ani o sa il revad. dar asa nu ca il stiu pe de rost

| DoarBogdan a răspuns (pentru Ramo137):

Vine el craciunul.

| faramatania a răspuns:

Won't Back Down (2012),What Maisie Knew (2012),The Selfish Giant (2013),Instructions Not Included (2013),Moms' Night Out (2014),Boyhood (2014),Maid In Manhattan (2002),The Unknown Woman (La sconosciuta (2006),Nowhere Safe (2014),Before I Disappear (2014),Meadowland (2015),Room (2015),poți să încerci și Goodnight Mommy (Ich seh ich seh - 2014), The Final Girls (2015)

| Dontsaygoodbye a răspuns:

Baby Boom
Yours, Mine and Ours
Stepmom
Boyhood
Freaky Friday