| Mititica12 a întrebat:

Filme horror ca,, the human centipede "?winking
Dau funda

5 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Omg, deci chiar ai rezistat sa îl vezi. Mie mi sa făcut rău doar când am citit descrierea de la seria asta de filme laughing
Sincer, nu știu dacă sunt neaparat asemănătoare, desi probabil ca nu sunt, dar mie mi s-au părut horror și destul de brutale următoarele filme worried
Adică astea:

The Colector
Seria de filme „Hostel"
The Hills Have Eyes
Wrong Turn

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu cred că are rival. Această capodoperă cinematografică contemporană, numită "The Human Centipede".

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Malignant.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

M-am uitat aseară la asta, acesta are cea mai mare asemănare cu acel film.Mi sa părut destul de interesant
https://topfilmeonline.biz/two-dos-2021-film-subtitrat-gratis-in-romana/

Îl poți vedea direct de pe link-ul respectiv.

| AdrianaBacescu a răspuns:

Ghost Ship.